Myśl tygodnia: „Modlitwa zbliża do Boga i do drugiego człowieka”.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św. Zbiórka do puszek na dzieło pomocy misjom.

2. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, następnie konferencja na temat 8 Błogosławieństw i adoracja Najświętszego Sakramentu dla Grupy Biblijnej i wszystkich chętnych – zapraszamy.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 16.00.

4. W czwartek obchodzimy święto Kazimierza Królewicza. Na Drogę Krzyżową zapraszamy dzieci, szczególnie przygotowujące się do I Komunii św.

5. W piątek od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. O godz. 19.30 spotkanie grupy młodzieżowej.

6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

7. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Weronika Mróz, Małgorzata Palej, Katarzyna Rudnik, Barbara Łyszczarz i Dorota Smoleń.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Promyczek” dla dzieci i „Niedziela”, a w nich wiele ciekawych artykułów, np.: – O akcie poświęcenia się Sercu Pana Jezusa, czy – Jak się dobrze kłócić?

9. W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne.