Myśl tygodnia: Modlitwa zbliża do Boga i do drugiego człowieka”.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św. Przed kościołem zbiórka do puszek na dzieło pomocy misjom.

2. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Biblijną.

3. W czwartek na Drogę Krzyżową zapraszamy wszystkie dzieci, a w piątek szczególnie młodzież klas 8 przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Na spotkanie, które będzie po Mszy św. młodzież przynosi życiorys swojego wybranego Patrona na bierzmowanie.

4. W sobotę rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością św. Józefa.

5. Spotkania grup:
– czwartek – po Mszy św. lektorzy.
– piątek – po mszy św. młodzież.

6. Bóg zapłać za złożone artykuły i ofiary do puszek na pomoc Ukrainie, złożyliście 4385 zł., 20 kun Chorwackich i 102 hrywnie Ukraińskie.

7. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje.

8. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Janina Durak, Zofia Noskowicz, Agnieszka Noskowicz, Stanisław Mucha, Krzysztof Łagos, Małgorzata Łagos, Halina Fasuga.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

10. W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne w cenie 8 zł. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na cele charytatywne.

11. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pogwizdowie informuje, że 7 marca rozpoczyna się rekrutacja dzieci do oddziału przedszkolnego oraz do klasy I. Wszelkie informacje oraz wnioski są dostępne na stronnie internetowej szkoły lub w sekretariacie.