Myśl tygodnia: „Są rodzice, którzy nie kochają swoich dzieci, ale nie ma dziadków, którzy nie uwielbialiby swoich wnuków”.

1. W tym tygodniu przeżywamy następujące wspomnienia:

– środa – św. Antoniego, opata,

– piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp.

1. Serdecznie zapraszamy:
  • w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
  • w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
  • w piątek – na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
  • w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

1. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

1. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci a w poniedziałek Dzień Dziadka. Przy tej okazji wszystkich seniorów zapraszamy w najbliższą niedzielę na specjalną dla nich msze św. popołudniową. Po Mszy św. będzie „Koncert Kolęd” w wykonaniu naszej scholii w kościele – serdecznie wszystkich zapraszamy. Po koncercie seniorów zapraszamy na wspólne kolędowanie do domu parafialnego.

1. Spotkania grup:
  • poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
  • środa – po Mszy św. Caritas parafialna,
  • w czwartek i w piątek – o godz. 16:00 próba scholii i grających na instrumentach.

1. Zakończyliśmy kolędę duszpasterską: Bardzo dziękujemy za atmosferę wiary i modlitwy, za życzliwość, za podwożenie, za poczęstunek, jak również za ofiary, które przeznaczone są między innymi na utrzymanie plebanii, na seminarium, na księży emerytów.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Wioletta Wilk, Małgorzata Buzowska, Elżbieta Łyszczarz, Krystyna Dudek, Barbara Stachowicz, Marek Mróz, Barbara Majka-Szydłowska.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Promyczek” dla dzieci.