Myśl tygodnia: „Są rodzice, którzy nie kochają swoich dzieci, ale nie ma dziadków, którzy nie uwielbialiby swoich wnuków”.

1. W tym tygodniu przeżywamy następujące wspomnienia:
– wtorek – św. Antoniego, opata,
– czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp.
– sobota – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

2. Serdecznie zapraszamy:
 w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
 w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
 w piątek – na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
 w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

3. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. W sobotę obchodzimy Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka. Przy tej okazji wszystkich seniorów zapraszamy w najbliższą niedzielę na specjalną dla nich msze św. popołudniową a później na wspólne kolędowanie w domu parafialnym.

5. Spotkania grup:
– poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
– środa – po Mszy św. Caritas parafialna,
– piątek – o godz. 16:00 próba scholii i grających na instrumentach.

6. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje.

7. Bóg zapłać panu Ryszardowi Birkowskiemu i jego pracownikom za zabetonowanie fundamentu pod podjazd na wózki inwalidzkie do Domu Parafialnego.

8. Zakończyliśmy kolędę duszpasterską: Bardzo dziękujemy za atmosferę wiary i modlitwy, za życzliwość, za podwożenie, za poczęstunek…, jak również za ofiary, które przeznaczone są między innymi na utrzymanie plebanii, na seminarium, na księży emerytów.

9. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Ewa Rudka, Magdalena Lasota, Agata Gajewska, Stanisława Wójcik, Monika Piekarczyk, Anna Stożek, Anna Czaja.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.