Myśl tygodnia: „Są rodzice, którzy nie kochają swoich dzieci, ale nie ma dziadków, którzy nie uwielbialiby swoich wnuków”.

1. W tym tygodniu przeżywamy następujące wspomnienia:

– poniedziałek – św. Antoniego, opata,

– środa – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp.

– piątek – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

2. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, następnie spotkanie Grupy Biblijnej.

3. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kościół udziela odpustu zupełnego, za udział w kilku nabożeństwach w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan oraz w jego zakończeniu.

4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

5. W piątek obchodzimy Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom
i Dziadkom z naszej parafii składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej i naszych patronów św. Szymona i Judy Tadeusza.

6. W piątek o godz. 19:00 próba chóru.

7. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje.

8. Bóg zapłać panu Ryszardowi Birkowskiemu za ufundowanie i ułożenie kostki przed wejściem do Domu Parafialnego oraz jego pracownikom.

9. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Bożena Babicz, Janina Drożdż, Halina Poślińska, Grażyna Sosnowiec, Barbara Korbiel, Elżbieta Pietras, Maria Wolak, Beata Makarska.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” z płytą z kolekcji Biblia Audio, a w niej Księgi Rodzaju i Wyjścia oraz „Niedziela”.