Myśl tygodnia: „Słowa wychodzące z serca, trafiają do serca.”

1. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:
  • poniedziałek – Męczeństwo św. Jan Chrzciciela,
  • sobota – św. Grzegorza Wielkiego.

1. Serdecznie zapraszamy:
  • w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
  • w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
  • w piątek – na nabożeństwo do Serca Jezusowego,
  • w sobotę – na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

1. W czwartek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny Mszą św. dla uczniów, rodziców i nauczycieli o godz. 8.00. Spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży w środę od godz. 17:30.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i w piątek od godz. 17:00. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9:00.

1. W przyszłą Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

1. Bóg zapłać za ofiarę złożoną na misje dla ks. Bronisława. Złożyliście aż 17567 zł. i 322 euro. Ks. Bronisław również jest Wam bardzo wdzięczny, za złożoną ofiarę. Jest to wyraz Waszej wrażliwości na sprawy misji.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Na nowy tydzień proszeni są: Renata Izworska, Stanisław Cieśla, Beata Cieśla, Beata Wojtanek, Jadwiga Górska, Elżbieta Ciemała, Weronika Mróz.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”, oraz „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.