Myśl tygodnia: „Słowa wychodzące z serca, trafiają do serca.”

1. W tym tygodniu serdecznie zapraszamy:
  • w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
  • w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
  • w piątek – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
  • w sobotę –nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

1. W poniedziałek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny Mszą św. dla uczniów, rodziców i nauczycieli o godz. 8.00. Wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Biblijną. Serdecznie zapraszamy.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek. Z tej okazji od godz. 17:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszamy na prywatną adorację. Na mszę św. wieczorną zapraszamy dzieci z klas 3, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii św. z rodzicami.

1. W piątek Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – głównej Patronki diecezji. Na mszy św. będzie poświęcenie ziarna siewnego.

1. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje.

1. Spotkania grup:

– w środę na godz. 17:00 zapraszamy chętnych do służby ministranckiej i kandydatki do DSM

– piątek godz. 17:00 ministranci i lektorzy a po Mszy św. młodzież

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Na nowy tydzień proszeni są: Justyna Michałek, Agnieszka Mikulska, Katarzyna Zabrzeńska, Tadeusz Górski, Władysława Janawa, Mirosław Stróg, Kinga Kleszcz.

1. Trwa rekrutacja na studia magisterskie z teologii w Tarnowie:

– do 9 września na specjalność kapłańską przygotowującą przyszłych duchownych do pracy duszpasterskiej i katechetycznej. Rekrutację prowadzi WSD w Tarnowie.

– do 18 września na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej oraz na 2 letnie Podyplomowe Studia Katechetyczne dla Nauczycieli.

1. Organizujemy pielgrzymkę „Trzech Świątyń” czyli Licheń – Niepokalanów – Warszawa, w dniach 22 do 24 września. Prosimy, aby zastanowić się i jak najszybciej zapisywać się w zakrystii ponieważ musimy zgłosić najpóźniej do środy czy są chętni. Wszystko jest na afiszu w gablotce.

1. Zakład Usług Kominiarskich zawiadamia, że od 4 do 8 września będą sprawdzane i czyszczone przewody kominowe.

1. Starosta Bocheński zaprasza na Weekend z Zabytkami. Również nasz kościół będzie dostępny na zwiedzanie w sobotę i w niedzielę. Szczegóły na afiszu w gablotce.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest dla dzieci „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.