Myśl tygodnia: Serce spokojne jest życiem dla ciała, lecz zazdrość jest zgnilizną dla kości.(Księga Przysłów 14,30)

1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się, by Środki Społecznego Przekazu służyły prawdzie i aby w nich było miejsce dla Boga. Zbiórka do puszek dzisiaj przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

2. W tym tygodniu wspominany:

– w poniedziałek św. męczenników Koreańskich,

– we wtorek św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty,

– w czwartek św. Ojca Pio.

3. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, a później spotkanie Grupy Biblijnej.

4. W środę o godz. 15:00 w kościele będzie egzamin klas 8 przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicem.

5. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę nabożeństwo do św. Szymona i Judy Tadeusza.

6. We wtorek o godz. 17.00 zbiórka ministrantów, w czwartek o godz. 17:00 zbiórka aspirantów i spotkanie DSM oraz kandydatek do DSM-u, a w piątek o 19.00 spotkanie młodzieży.

7. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje.

8. Dziękujemy za opiekę nad kościołem; na nowy tydzień proszeni są: Bogusława Szuba, Marek Musiał, Anna Rodak, Renata Ścibor, Władysława Nędza.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest nowy nr „Gościa Niedzielnego”, i „Niedzieli”, a w nich wiele ciekawych artykułów.

10. Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa
o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciw trzeźwości
w następną niedzielę.

11. Filia w Bochni Staropolskiej Szkoły Wyższej, zaprasza na studia licencjackie
i magisterskie na kierunkach: Finanse i Rachunkowość, Marketing, Psychologia.