Myśl tygodnia: „Jedno <Zdrowaś Maryjo> powiedziane z pobożnością wstrząsa całym piekłem”.
(św. Jan Maria Vianney)

1. Od poniedziałku Msze św. wieczorne będą o godz. 17.00. Najpierw będzie Różaniec na który wszystkich serdecznie zapraszamy – dzieci otrzymają okolicznościowe naklejki,
    a później będzie Msza św.

1. Jutro tradycyjne udajemy się do Matki Bożej Różańcowej w Bochni. Wychodzimy o godz. 14:30, dlatego w naszym kościele nie będzie Różańca i Mszy św. wieczornej. Szczegółowy program odpustu w Bochni znajduje się w gablotce.

1. W tym tygodniu wspominany:
  • w poniedziałek św. Aniołów Stróżów,
  • w środę św. Franciszka z Asyżu,
  • w czwartek św. s. Faustynę Kowalską,
  • w sobotę NMP Różańcową.

1. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek przy wystawionym Najświętszym Sakramencie i w piątek od godz. 16.00. Do chorych udamy się od godz. 9.00.

1. W środę na Różaniec i Mszę św. zapraszamy szczególnie dzieci z klas III z rodzicami.

1. W niedzielę składka inwestycyjna.

1. Od 27 do 29 października będziemy przeżywać renowację misji świętych, które przeżywaliśmy w minionym roku. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy do licznego udziału, ponieważ renowacja misji świętych jest w ramach rekolekcji parafialnych. Zakończymy je Odpustem.

1. Stacje Drogi Krzyżowej i Grota zostały ukończone, została jeszcze tylko kwestia obsadzenia zielenią wokół alejek. Stacje zostały w pełni zasponsorowane, jednak Grota i alejki nie. Ogólnie fundatorzy złożyli 85 tys., a całość inwestycji wyniosła 161 tys. nie licząc pracy, którą wykonał pan Ryszard Birkowski i jego firma, czyli prace ziemne oraz przywożenie różnego rodzaju materiału na całość tej inwestycji, za co składamy mu wielkie Bóg zapłać. Gdyby ktoś miał życzenie złożyć jakąś ofiarę na Grotę to mile widziane. Proszę wtedy napisać na kopercie na co i od kogo, ewentualnie złożyć osobiście. Poświęcenie tej inwestycji oraz domu parafialnego przez ks. Biskupa planowane jest na 5 listopada.

1. Caritas Parafialne planuje jak co roku sprzedaż zniczy oraz kwiatów żywych i sztucznych przed Uroczystością Wszystkich Świętych 28, 30 i 31 października.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za kwiaty; na nowy tydzień proszeni są: Monika Talarczyk, Monika Talarczyk, Anna Sroka, Adam Kurczak, Violetta Firlej, Karolina Babicz, Maria Sekman.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Extra Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.