Myśl tygodnia: „Jedno <Zdrowaś Maryjo> powiedziane z pobożnością wstrząsa całym piekłem”.
(św. Jan Maria Vianney)

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.

1. Od poniedziałku Msze św. wieczorne będą o godz. 17.00, następnie Różaniec na który wszystkich serdecznie zapraszamy.

1. Jutro tradycyjne udajemy się do Matki Bożej Różańcowej w Bochni. Wychodzimy o godz. 14:45, dlatego w naszym kościele nie będzie Różańca i Mszy św. wieczornej. Szczegółowy program odpustu w Bochni znajduje się w gablotce.

1. W tym tygodniu wspominany:

– we wtorek św. Franciszka z Asyżu,

– w środę św. s. Faustynę Kowalską,

– w piątek NMP Różańcową.

1. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, i w piątek od godz. 16.00. Do chorych udamy się od godz. 9.00.

1. W środę na Mszę św. i Różaniec zapraszamy dzieci z klas III z rodzicami, a po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

1. W piątek po Mszy św. zapraszam na spotkanie tu w kościele wszystkich zelatorów Róż Różańcowych.

1. Parafia św. Pawła Apostoła prowadzi zapisy na dwudniową pielgrzymkę autokarową do Warszawy i Lasek w dniach 14-15 października z bardzo atrakcyjnym i ciekawym programem. Koszt wynosi 520 zł. Szczegółowy program jest na stronie internetowej parafii św. Pawła i w gablotce na afiszu, a zapisy, z wpłatą zaliczki 100 zł, prowadzone są w kancelarii parafii św. Pawła.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za kwiaty; na nowy tydzień proszeni są: Małgorzata Stokłosa, Stanisława Ochel, Katarzyna Zajd, Anna Smoter, Monika Brzegowa, Janina Węgrzyn, Anna Trojan.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Ekstra Gość Niedzielny” poświęcony Bożemu Miłosierdziu i św. siostrze Faustynie, oraz „Niedziela”.