Myśl tygodnia: „Niektórzy ludzie są na tyle głupi, że myślą, iż możliwe jest życie bez Maryi. Kochaj Madonnę i odmawiaj różaniec, bo to broń przeciwko złu dzisiejszego świata. Wszystkie łaski, które daje nam Bóg spływają przez Błogosławioną Maryję”.
(święty Ojciec Pio)

1. Dzisiaj po południu o godz. 15:00 różaniec i Msza św.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa APDC.

1. We wtorek przeżywać będziemy całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu, która wyznaczona jest przez ks. biskupa w każdej parafii naszej diecezji. Wszystkich serdecznie zapraszamy, a róże prosimy o prowadzenie adoracji. Porządek adoracji:

7:30 – Msza św.

8:00 – Róże: św. Jana Pawła II, bł. Stefana Wyszyńskiego, św. Faustyny, św. Rity.

9:00 do 15:00 – przerwa

15:00 – Róże: św. Kingi, św. Joanny Baretty Molla, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Magdaleny, św. o. Pio,

16:00 – Róże: św. Moniki, św. Łucji, św. Józefa, św. Róży z Limy, Matki Bożej Pięknej Miłości,

17:00 – Różaniec i Msza św.

1. W piątek ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18:00 – zapraszamy z lampionami.

1. W czwartek różaniec poprowadzą uczniowie klas ósmych. W sobotę szczególnie modlić się będziemy za nauczycieli w ich święto – serdecznie zapraszamy nauczycieli i prosimy o poprowadzenie różańca.

1. Spotkania grup parafialnych:
  • poniedziałek po Mszy św. Grupa Biblijna,
  • czwartek godz. 16:00 – aspiranci,
  • piątek godz. 16:00 – schola i DSM,
  • sobota po Mszy św. – młodzież.

1. Wszystkim, którzy pielgrzymowali do Bazyliki św. Mikołaja w Bochni wielkie Bóg zapłać za tak liczny udział. Byliśmy najliczniejsza grupą. Dziękujemy również strażakom z Woli Nieszkowskiej – Markowi Górskiemu i Mateuszowi Trojan, za czuwanie nad bezpieczeństwem pielgrzymów.

1. Serdeczne Bóg zapłać osobom z Caritas Parafialnej, Fundacji Jedna Rodzina, Grupy Biblijnej i Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, za wczorajszą pomoc przy sadzeniu krzewów wzdłuż alejek Drogi Krzyżowej i Groty. Dziękujemy Państwu Buda za dostarczenie tych sadzonek. Już dziś dziękuję wszystkim za ofiary składane na Grotę.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę, która została przeznaczona na Grotę; na nowy tydzień proszeni są: Dominika Kulak, Piotr Paszkot, Krystyna Michalczyk, Beata Wełna, Bernadetta Strugała, Anna Durak, Aneta Rudnik,

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, a dla dzieci: „Mały Gość Niedzielny” i „Promyczek”.