Myśl tygodnia: „Przylgnijcie do różańca. Okazujcie wdzięczność Maryi, bo to Ona dała nam Jezusa”. (święty Ojciec Pio)

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski – dziękujemy Bogu za dar św. Jana Pawła II, z tej okazji przed kościołem jest zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Po każdej Mszy św. adorujemy prywatnie Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie. Popołudniu adoracja będzie od 14:00, o 15.00 Różaniec i Msza św. Przez cały tydzień serdecznie zapraszamy na różaniec.

2. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:

– w środę – bł. Honorata Koźmińskiego,

– w piątek – św. Teresy od Jezusa,

– w sobotę – św. Jadwigi Śląskiej,

3. Jutro po Mszy św. i Różańcu modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym za dusze w czyśćcu cierpiące, następnie spotkanie Grupy Biblijnej.

4. W środę ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18:00 – zapraszamy z lampionami. O godz. 17:00 zbiórka ministrantów i spotkanie DSM.

5. W czwartek modlimy się za nauczycieli w dniu ich święta.

6. Został zakupiony i wczoraj zamontowany zniczomat na cmentarzu, którym zajmować się będą Panie z caritasu. Przy tej okazji dziękuję im za tę posługę. Dziękuję również panu Mirosławowi za zamontowanie go. Bardzo proszę, aby szanować i dbać o ten zniczomat.

7. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę; na nowy tydzień proszeni są: Maria Kurczak, Agata Załupska, Zofia Węgrzyn, Ewelina Ochel, Bożena Marcisz.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

9 . W dniach od 11 do 12 października nasze domy będzie odwiedzał kominiarz.