Myśl tygodnia: „Najlepszym sposobem na modlitwę jest różaniec”. (święty Franciszek Salezy)

1. Ofiary składane do puszek przed kościołem z okazji XXIII Dnia Papieskiego, przeznaczone są na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Popołudniu o godz. 15.00 Różaniec i Msza św.

1. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia:
  • w poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej,
  • we wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego
  • w środę – święto św. Łukasza Ewangelisty,
  • w piątek – św. Jana Kantego,

1. Jutro po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Misyjny i Uroczystość św. Jana Pawła II. Składka na misje.

1. Spotkania grup parafialnych:
  • poniedziałek po Mszy św. Grupa Biblijna,
  • czwartek godz. 16:00 – schola i aspiranci,
  • piątek godz. 16:00 – ministranci,
  • sobota po Mszy św. – młodzież.

1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje oraz na Grotę.

1. Bóg zapłać panu Mirosławowi Ochel za wykonanie poręczy na schody do kościoła od strony Pogwizdowa. Koszt tych schodów wyniósł 13524 zł.

1. W zakrystii jest postawiony pojemnik na stare telefony komórkowe. Oddając zużyty sprzęt pomagamy misjonarzom. Zbiórka potrwa do końca października

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę; na nowy tydzień proszeni są: Agnieszka Duda, Ewa Stachurska, Magdalena Ochel, Renata Mordzińska, Monika Kozubal, Teresa Kaim, Barbara Hocke.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.