Myśl tygodnia: „Drugi człowiek istnieje po to, aby okazać mu miłość, którą masz od Boga”. (święta Katarzyna ze Sieny)

1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny; dziękujemy za łaskę wiary, a naszą modlitwą i ofiarą wspomagamy dzieło ewangelizacji. Pamiętajmy w modlitwie
    o naszym misjonarzu, ks. Bronisławie.

1. W poniedziałek po Mszy św. i Różańcu modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, a w środę na różaniec zapraszamy szczególnie młodzież z klas 7.

1. W piątek rozpoczniemy renowację Misji Świętych. Poprowadzi je ks. Stanisław Sowiński. Chciejmy korzystać z tego świętego czasu, przez liczny udział w nabożeństwach i przez wsłuchiwanie się w Słowo Boże, gdyż są to nasze rekolekcje parafialne. Renowację tych misji zakończymy Odpustem w przyszłą Niedzielę. Suma odpustowa będzie o godz. 11:00, na którą zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci komunijne, dzieci sypiące kwiaty. Prosimy o przygotowanie feretronów i sztandarów.

1. W sobotę liturgiczne święto naszych Patronów – św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu Panie z Caritasu będą sprzedawać znicze przed cmentarzem od 9:00 do 15:00.

1. Spotkania grup parafialnych:
  • poniedziałek po Mszy św. Grupa Biblijna,
  • wtorek godz. 16:00 – ministranci,
  • środa godz. 16:00 – schola,
  • czwartek godz. 16:00 – aspiranci, a po Mszy św. Caritas Parafialna.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, za ofiarę złożoną na Grotę. Sprzątanie zakończył Pogwizdów a rozpoczyna Wola Nieszkowska. Przed odpustem proszone są dwie grupy:

Grupa I w środę popołudniu: Anna Klejdysz, Edyta Czoch, Wiesława Wełna, Monika Haller, Helena Gorgoń, Stanisława Wójcik, Kinga Fasuga.

Grupa II w piątek po wieczornej Mszy św.: Agata Fasuga, Grzegorz Kapcia, Dominika Gajewska, Katarzyna Rakoczy, Maria Brzegowy, Małgorzata Korta, Bożena Kuc

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, a w zakrystii są kalendarze.