Myśl tygodnia: „Gdybyśmy znali wartość Ofiary Mszy świętej, z jak wielkim zapałem byśmy jej słuchali.” (św. Jan Maria Vianney)

1. Dzisiaj w Niedzielę Biblijną przeżywamy w parafii Uroczystość I Komunii św. Módlmy się za dzieci i o ożywienie naszej wiary i miłości do Jezusa Eucharystycznego.

1. W Białym Tygodniu Dzieci Komunijne przychodzą na Mszę św. i majówkę. Wszystkich serdecznie zapraszamy na majówki. Dzieci będą otrzymywać naklejki.

1. W poniedziałek o godzinie 17:00 rocznica I Komunii św. dzieci klas IV. Po Mszy św. o 18:00 modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym a następnie adoracja Najświętszego sakramentu prowadzona przez Grupę Biblijną.

1. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedziele. Dzieci Komunijne zapraszamy na majówkę, na godz.15:00.

1. W środę Msza św. będzie tylko rano, ponieważ wybieramy się na pielgrzymkę z dziećmi komunijnymi.

1. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i w piątek od godz. 17:00. W piątek od 9:00 udamy się do chorych.

1. W czwartek, w parafii św. Pawła w Bochni, nasza młodzież – 34 osoby – przyjęła z rąk ks. biskupa Artura Ważnego sakrament bierzmowania. Bóg zapłać rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza w postaci kompletu obrusów na cztery ołtarze.

1. W niedzielę składka na inwestycje i na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

1. W piątek po Mszy św. spotkanie grupy młodzieżowej.

1. Dziękujemy Rodzicom Dzieci przystępujących do I Komunii św. za posprzątanie i dekoracje kościoła, za ścięcie trawy i uporządkowanie otoczenia kościoła. Na nowy tydzień proszeni są: Jan Burek, Paweł Duda, Anna Duda, Aneta Urbańska, Lidia Fasuga, Magdalena Kukułka, Marta Łyszczarz.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.