Myśl tygodnia: „Gdybyśmy znali wartość Ofiary Mszy świętej, z jak wielkim zapałem byśmy jej słuchali.” (św. Jan Maria Vianney)

1. Dzisiaj w Kościele przeżywamy Niedzielę Biblijną. Niedziela ta rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Biblia jest podstawowym źródłem naszej wiary, dlatego powinniśmy sięgać po nią jak najczęściej.

1. Serdecznie zapraszamy:
  • w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
  • w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
  • w piątek – na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
  • w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

1. Spotkania grup:
  • poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
  • czwartek – godz. 17:00 aspiranci,
  • piątek – godz. 17:00 próba scholii,
  • sobota – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa,

1. W niedzielę o 10:30 będzie msza św. szczególnie dla dzieci – zapraszamy wszystkie dzieci. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka przeznaczona na WSD w Tarnowie.

1. Relikwię bł. Rodziny Ulmów będą w kościele św. Pawła Ap. w Bochni od godz. 16.30 dzisiaj do jutra do godz. 14.00. Zachęcamy wszystkich parafian do nawiedzenia kościoła św. Pawła w Bochni i pomodlenia się przed relikwiami błogosławionej Rodziny z Markowej.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za kwiaty. Na nowy tydzień proszeni: Marta Stachel, Marta Piróg, Zofia Węgrzyn, Ewelina Birkowska, Aldona Wełna, Beata Węgrzyn, Dawid Rusoń.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i inne czasopisma.