Myśl tygodnia: „Każdy potrzebuje Komunii: dobrzy, aby pozostali dobrymi i źli, aby stali się dobrymi.” (św. Jan Bosko)

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do częstego czytania Pisma Świętego.

2. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

4. W środę i w piątek o godz. 17:00 zbiórka kandydatów na lektorów.

5. W piątek uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Z tej racji nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

6. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje. W przyszłą niedziele składka na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

7. Dziękujemy za opiekę nad kościołem. Na nowy tydzień proszeni są: Ewa Trzeciak, Kazimiera Łącka, Lucyna Ból, Alicja Drożdż, Elżbieta Osika. Prosimy, aby te sprzątania odbywały się w soboty: w okresie letnim o 7:30, a zimowym o 8:00.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, z ciekawymi artykułami, np. – Sąd Boży: przeraża czy daje nadzieję? – Jak czytać Biblię?

9. Wydział Teologiczny Sekcja w Tarnowie zaprasza na studia magisterskie z teologii a także na studia podyplomowe: „Katecheza przedszkolna”. Zachęcamy do podjęcia studiów na tarnowskim wydziale.