Myśl tygodnia: „Gdybyśmy znali wartość Ofiary Mszy świętej, z jak wielkim zapałem byśmy jej słuchali.” (św. Jan Maria Vianney)

1. Dzisiaj, w Niedzielę Biblijną gościmy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Stanisława Majkrzaka pracującego w Radziechowie na Ukrainie. Skieruje do nas słowo Boże, a taca będzie przeznaczona no budowę kościoła w tamtejszej parafii.

2. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:
 w poniedziałek – św. Wojciecha, bpa i męczennika ,
 wtorek – św. Marka Ewangelisty – z tej okazji będzie procesja wokół kościoła połączona z błogosławieństwem pól,
 sobota – św. Katarzyny ze Sieny.

3. Serdecznie zapraszamy:
 w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
 w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
 w piątek – na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
 w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

4. Spotkania grup:
 poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
 sobota – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa,

5. W czwartek na Mszę św., a po niej na próbę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

6. Rocznica I Komunii św. dzieci klas IV będzie 1 maja tj. w poniedziałek o godz. 17:00. Dlatego w piątek o godz. 17:30 będzie dla nich spowiedź św., a po Mszy św. próba.

7. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni: Bogusława Broszkiewicz, Edyta Szczur, Izabela Nowak, Monika Wełna, Renata Dąbrowska, Agnieszka Broszkiewicz, Bożena Nowak.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i inne czasopisma.