Myśl tygodnia: „Modlitwa zbliża do Boga i do drugiego człowieka”.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św.

2. Serdecznie zapraszamy:
 w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
 w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
 w czwartek i piątek – na nabożeństwo Drogi Krzyżowej,
 a przez cały tydzień – na nowennę przed uroczystością św. Józefa.

3. Spotkania grup:
– poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
– środa – o godz. 16:00 DSM i ministranci, a po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej,
– piątek – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa.

4. Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, przeniesiona jest na poniedziałek 20 marca.

5. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Maria Żuradzka, Ilona Serafin, Sabina Brzegowy, Józefa Marszalek, Iwona Kukułka, Teresa Woźniak, Marzena Strzondała.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz dla dzieci „Promyczek„.

7. Sołtysi ogłaszają, że I ratę podatku można zapłacić:
– Wola Nieszkowska: we wtorek w świetlicy od godz. 16:00 do 20:00,
– Pogwizdów: w środę od godz. 8:00 do 11:00 w Domu Ludowym, a od 13:00 w domu pani sołtys.

8. W parafii św. Pawła w Bochni można zapisać się na kurs przedmałżeński, który będzie w dniach 17-19 marca. Rozpoczęcie w piątek o godz. 18.00 w kościele dolnym. Natomiast w parafii św. Mikołaja w Bochni kurs przedmałżeński będzie przez dwie soboty 18 i 25 marca od 15.00 do 20.30 w kościółku szkolnym.