Myśl tygodnia: „Najlepsza rzecz, jaką ojciec może zrobić dla swoich dzieci, to kochać i szanować ich matkę”.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym,
    a później spotkanie Grupy Biblijnej.

1. W piątek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia czyli Duchowa adopcja. Zgodnie z prośbą Ojca św. Franciszka o 6:30 będzie Msza św. o pokój na Ukrainie i o nawrócenie Rosji. Z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

1. Droga Krzyżowa we czwartek dla dzieci, a w piątek dla wszystkich.

1. Bóg zapłać za dary złożone na pomoc mieszkańcom Ukrainy. Dziękujemy Caritas Parafialnej, która zaangażowała się i przygotowała te paczki. 10 paczek, które mieliśmy zrobić, jako parafia jest już gotowych i czekają na odbiór. Na chwilę obecną zbiórka zakończona. Módlmy się, aby ta bezsensowna wojna zakończyła się jak najszybciej.

1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje złożone na tacę i wpłacone na konto parafialne.

1. W tym roku Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach od 31 marca do 3 kwietnia.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Aleksandra Patla, Mieczysław Mikulski, Kalina Trzaska, Dorota Zym, Krystyna Skowronek, Elżbieta Mikulska, Małgorzata .

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

1. Wczoraj w Rejonowym Turnieju Piłki Nożnej Lektorzy Młodsi i Lektorzy Starsi wywalczyli drugie miejsca. Gratulujemy naszym Mistrzom.