Myśl tygodnia: „Modlitwa zbliża do Boga i do drugiego człowieka”.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św.

1. W poniedziałek w liturgii Kościoła przeżywamy święto św. Kazimierza – królewicza.

1. Serdecznie zapraszamy:
  • w poniedziałek – na Adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez Grupę Biblijną, a po niej na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
  • w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
  • w czwartek i piątek – na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W czwartek szczególnie zapraszamy młodzież klas 7 przygotowującą się do Bierzmowania.
  • w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

1. Spotkania grup:
  • czwartek – o godz. 15:30 próba scholii, a o godz. 16:00 aspiranci,
  • piątek – o godz. 17:30 próba scholii, a po Mszy św. próba chóru – zapraszamy na chór wszystkich chętnych, którzy chcą śpiewać,
  • sobota – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa.

1. W I czwartek od godz. 16:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. W niedzielę rozpoczęcie nowenny przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP. Składka na inwestycje.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Ewelina Brzegowy, Marta Parwa, Justyna Pilch, Elżbieta Korta, Renata Antoniak, Danuta Mroczek, Barbara Łyszczarz.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”
    i „Niedziela”.

1. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pogwizdowie informuje, że 4 marca rozpoczyna się rekrutacja dzieci do oddziału przedszkolnego oraz do klasy I. Wszelkie informacje oraz wnioski są dostępne na stronnie internetowej szkoły lub w sekretariacie.