Myśl tygodnia: „Najlepsza rzecz, jaką ojciec może zrobić dla swoich dzieci, to kochać i szanować ich matkę”.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św.

2. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a później spotkanie Grupy Biblijnej.
W tym dniu jest Dzień Kobiet – będziemy modlić się za wszystkie kobiety, zwłaszcza matki.

3. W środę:
– rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa.
– zbiórka ministrantów o godz. 16.00.
– po mszy św. spotkanie Caritasu parafialnego. Bardzo proszę, aby z każdej miejscowości choć po dwie osoby przyszły, które mogą i chcą pomagać innym. To spotkanie będzie w kościele.

4. Droga Krzyżowa we czwartek dla dzieci, a w piątek dla wszystkich.

5. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie grupy młodzieżowej

6. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje.

7. Wczoraj rozpoczęliśmy przycinanie drzew koło kościoła. Bóg zapłać panu Ryszardowi Birkowskiemu za użyczenie sprzętu, a za pracę panom: kościelnemu Ryszardowi, Zbigniewowi Nalepie i Zdzisławowi Plewniak.

8. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są:  Kazimiera Kaczmarczyk, Małgorzata Palej, Barbara Kleszcz, Grażyna Strózik, Monika Kleszcz.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” z nowenną do św. Józefa, „Gość Extra” w całości poświęcony św. Józefowi i „Niedziela”.

10. Dyrektor Szkoły w Pogwizdowie informuje, że od 8 marca ruszają zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego i do klasy 1. Szczegóły w sekretariacie na stronie internetowej szkoły.

11. Sołtysi z Pogwizdowa i Woli Nieszkowskiej będą zbierać podatek:

– Pogwizdów – w sobotę tj. 13 marca od 8.00 – 11.00 w Domu Ludowym, a od 12.00 w domu Pani Sołtys.

– Wola Nieszkowska – w piątek tj. 12 marca od 16.00 do 20.00 na świetlicy.