Myśl tygodnia: „ Biblia jest podobna do Boga. Nie pozwala, by ją poznawano i zgłębiano do samego dna. Nie bój się. Nie musisz rozumieć. Biblię wystarczy kochać i czytać. Resztę swoim słowem zrobi Bóg”.  (Roman Brandstaetter)

1. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej parafii.

1. W tym tygodniu przeżywamy następujące wspomnienia:
  • środa – św. Franciszka Salezego, bp.,
  • czwartek – święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła,
  • piątek – św. Tymoteusza i Tytusa, bpów,

1. Serdecznie zapraszamy:
  • w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
  • w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – szczególnie dzieci klas trzecich, przygotowujące się do I Komunii Świętej,
  • w piątek – na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia – szczególnie młodzież klas 7 i 8, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania,
  • w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

1. Spotkania grup:
  • poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
  • czwartek – o godz. 16:00 zbiórka aspirantów,
  • sobota – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa.

1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje.

1. Podobnie jak w minionym roku, na utrzymanie p. kościelnego i p. organisty składamy po 100 zł. Tę kwotę prosimy składać w podpisanej kopercie.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Barbara Wasylewicz, Józefa Majka, Ewa Wełna, Władysława Drożdż, Edyta Kukułka.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” i „Promyczek”.