Myśl tygodnia: „Gdy Ci smutno, Gdy Ci źle, weź różaniec pomódl się”.

1. Dziś w całej Polsce przeżywamy „Dzień solidarności z Chorwacją”. Przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.

2. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym i spotkanie Grupy Biblijnej. W poniedziałek przypada również 7 rocznica święceń biskupich, ks. bp. Stanisława Salaterskiego.

3. W tym tygodniu przeżywamy następujące wspomnienia:

– poniedziałek – święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła.

– wtorek – św. Tymoteusza i Tytusa, bp.

– czwartek – św. Tomasza z Akwinu, dok. Kościoła.

– piątek – święto poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.

4. Zapraszamy w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

5. W środę zebranie Rady Parafialnej i Zespołu Synodalnego o godz. 18:00.

6. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Paulina Pala, Barbara Stokłosa, Monika Szewczyk, Janina Klejdysz, Małgorzata Kapcia.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci z podstawką na smartfony i „Niedziela”  z ciekawymi artykułami, np.: – Ignorujesz Biblię – lekceważysz Chrystusa.