Myśl tygodnia: „ Biblia jest podobna do Boga. Nie pozwala, by ją poznawano i zgłębiano do samego dna. Nie bój się. Nie musisz rozumieć. Biblię wystarczy kochać i czytać. Resztę swoim słowem zrobi Bóg”.  (Roman Brandstaetter)

1. W tym tygodniu przeżywamy następujące wspomnienia:
– wtorek – św. Franciszka Salezego, bp.,
– środa – święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła,
– czwartek – św. Tymoteusza i Tytusa, bpów,
– sobota – św. Tomasza z Akwinu, dok. Kościoła.

2. Serdecznie zapraszamy:
 w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
 w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
 w piątek – na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia – szczególnie młodzież klas 7 i 8 przygotowującą się do sakramentu bierzmowania,
 w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

3. Spotkania grup:
– poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
– piątek – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa.

4. Podobnie jak w minionym roku, na utrzymanie p. kościelnego i p. organisty składamy po 100 zł. Tę kwotę prosimy składać w podpisanej kopercie.

5. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Aneta Buczek, Dorota Trzmielewska, Małgorzata Janiczek, Iwona Łącki, Katarzyna Król, Beata Piekarczyk, Bernadetta Piekarczyk, Agnieszka Majcherczyk.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Zaś w zakrystii można sobie nabyć gromnicę.

7. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zbiórka do puszek na hospicjum w Bochni.

8. Zakład kominiarski informuje, że w dniach od 24 do 28 stycznia będą czyszczona i sprawdzane przewody kominowe.