Myśl tygodnia: „W studiowaniu prawd wiary szukamy Boga, w modlitwie Go znajdujemy”.

1. Przeżywamy Odpust Parafialny. Módlmy się za siebie wzajemnie, abyśmy przez wstawiennictwo naszych Patronów – św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza otrzymali Boże błogosławieństwo dla siebie i wszystkich Parafian. Dzisiejszym dniem kończymy renowację Misji świętych, dlatego bardzo dziękuję najpierw Panu Bogu za ten święty czas, że mogliśmy w tych misjach uczestniczyć, że mogliśmy się wsłuchiwać w Słowo Boże kierowane do nas przez księdza misjonarza – ks. Stanisława. Dlatego składamy serdeczne Bóg zapłać Stanisławowi – za kierowane do nas słowo Boże, pełne pokrzepienia i umocnienia, poparte licznymi przykładami z życia wziętymi. Bardzo dziękuję i Wam Drodzy Parafianie za Wasz liczny udział w nabożeństwach podczas renowacji Misji i podczas dzisiejszego Odpustu Parafialnego. Dziękuję również wszystkim przybyłym Gościom na dzisiejszą Uroczystość.

1. W poniedziałek i we wtorek od 9:00 do 15:00 Panie z Caritasu będą sprzedawać znicze i kwiaty przed cmentarzem.

1. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych: Msze św. jak w każdą Niedzielę z wyjątkiem Mszy św. popołudniowej. Będzie ona na cmentarzu o godz. 14.00 z różańcem za Zmarłych. Składka na cmentarzu będzie przeznaczona na wywóz śmieci.

1. Tradycyjnie na cmentarzu lektorzy będą zbierać ofiary do puszek na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

1. W czwartek obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze św. połączone z wypominkami o godz. 30, 15.30, a o 16.30 Różaniec i Msza św.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca listopada. Jesteśmy po spowiedzi misyjnej ale gdyby ktoś chciał skorzystać ze spowiedzi to będzie w czwartek – połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu – i w piątek od godz. 16.00.

1. W Niedzielę naszą parafię odwiedzi biskup Ordynariusz celem poświęcenia Groty, Stacji Drogi Krzyżowej i Domu Parafialnego. Tego poświęcenia dokona na sumie o godz. 11:00, dlatego serdecznie wszystkich zapraszam. Odpowiedzmy naszą obecnością, bo jest to nasze wspólne Dzieło, które mam nadzieję będzie nie tylko wizytówką parafii, ale przede wszystkim miejscem do wspólnej czy prywatnej modlitwy. Na prymarii będzie zmiana tajemnic różańcowych.

1. Bóg zapłać panu Ryszardowi Birkowskiemu za wykoszenie trawy na brzegach w stronę cmentarza.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz jego otoczenia na dzisiejszą uroczystość; na nowy tydzień proszeni są: Małgorzata Barczyk, Katarzyna Górska, Jolanta Kapcia, Anna Węgrzyn, Irena Maciuszek, Wiesława Frąś, Kozaczka Katarzyna.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, mały „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.