Myśl tygodnia: „W studiowaniu prawd wiary szukamy Boga, w modlitwie Go znajdujemy”.

1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych: Msze św. jak w każdą Niedzielę z wyjątkiem Mszy św. popołudniowej. Będzie ona na cmentarzu o godz. 14.00 z różańcem za Zmarłych. Składka na cmentarzu będzie przeznaczona na wywóz śmieci.

Tradycyjnie na cmentarzu nasz kleryk z lektorami, będą zbierać ofiary do puszek na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. We wtorek odchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze św. połączone z wypominkami o godz. 7.30, 15.30, a o 16.30 Różaniec i Msza św.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca listopada. Spowiedź w czwartek – połączona z Adoracją Najświętszego sakramentu – i w piątek od godz. 16.00.

4. W środę po Mszy św. próba scholii.

5. W Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

6. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę; na nowy tydzień proszeni są: Halina Fasuga, Maria Żuradzka, Ilona Serafin, Sabina Brzegowy, Stefania Duch, Józefa Marszalek, Zuzanna Kukułka.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, mały „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Znajdziemy tam wiele ciekawych artykułów, m.in. o Litanii do Wszystkich Świętych, czy o tym, co się stanie po śmierci.