Myśl tygodnia: „Dla nas po Bogu największa miłość to Polska! Musimy po Bogu dochować wierności przede wszystkim naszej Ojczyźnie”. (Kard. Stefan Wyszyński)

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli nam uroczyście przeżyć odpust parafialny i Uroczystość Wszystkich Świętych: panu kościelnemu, panu organiście, chórowi, ministrantom, lektorom, Dziewczęcej Służbie Maryjnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, niosącym feretrony i sztandary.

1. Dzisiaj naszą wspólnotę parafialną odwiedzi ks. Bp. Ordynariusz Andrzej Jeż celem poświęcenia Groty, Stacji Drogi Krzyżowej i Domu Parafialnego, które powstały dzięki naszym wspólnym wysiłkom. Popołudniu będzie różaniec z wypominkami o godz. 14:30. Pamiętajmy o modlitwie za zmarłych, przez cały tydzień zapraszamy na wypominki o godz. 16:30 i Msze św. wieczorne. Natomiast jutro o 16.30 będzie modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym połączona z wypominkami, a po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Biblijną.

1. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:
  • czwartek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
  • piątek – św. Leona Wielkiego – papieża,
  • sobota – św. Marcina z Tours – biskupa,

1. W sobotę Narodowe Święto Niepodległości. Modlimy się za naszą Ojczyznę – zapraszamy na Msze św. o 7:30 i wieczorem o 17.00. Z tej okazji w piątek bezpośrednio po Mszy św. będą muzyczno-słowne Wypominki Narodowo-Listopadowe, na które serdecznie zapraszamy. Wypominki te zostały przygotowane przez naszą młodzież i dzieci.

1. Przyszła niedziela to również Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Składka na inwestycje. Również w niedzielę po południu będzie „Bal Wszystkich Świętych” dla dzieci ze szkoły podstawowej, z przedszkola i młodszych. Najpierw zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę św. o godz. 15:00, następnie wspólnie udamy się do domu parafialnego, gdzie będzie zabawa do godz. 19:00.

1. Spotkania Grup Parafialnych:
  • poniedziałek i czwartek: godz. 16:00 – próba scholii,
  • czwartek: godz. 16:00 – aspiranci.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę; na nowy tydzień proszeni są: Irena Patyk, Dorota Górska, Bernadeta Trzeciak, Agnieszka Trzeciak, Lucyna Korta, Angelika Kapcia, Justyna Kapcia.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. W zakrystii są do nabycia jeszcze kalendarze rolnicze i kalendarze ścienne.