Myśl tygodnia: „Dla nas po Bogu największa miłość to Polska! Musimy po Bogu dochować wierności przede wszystkim naszej Ojczyźnie”. (Kard. Stefan Wyszyński)

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli nam uroczyście przeżyć odpust parafialny i Uroczystość Wszystkich Świętych: panu kościelnemu, panu organiście, scholii parafialnej, ministrantom, lektorom, Dziewczęcej Służbie Maryjnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, niosącym feretrony i sztandary oraz przygotowującym nagłośnienie na cmentarzu. Bóg zapłać panu Janowi Kleszcz za odnowienie krzyża misyjnego.

2. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i przeprowadzili wczoraj „Bal Wszystkich Świętych” dla dzieci z naszej parafii, czyli Caritas Parafialnej i Fundacji Jedna Rodzina. Dziękujemy tym, którzy upiekli ciasto. Dziękujemy rodzicom, którzy przebrali w stroje świętych i przyprowadzili swoje pociechy a przede wszystkim dziękujemy dzieciom, które tak ładnie najpierw uczestniczyły we Mszy św. i różańcu a później ładnie i zgodnie się bawiły. Wszystkim wielkie Bóg zapłać.

3. Dzisiaj różaniec z wypominkami o godz. 14:30. Pamiętajmy o modlitwie za zmarłych, przez cały tydzień zapraszamy na wypominki o godz. 16:30 i Msze św. wieczorne. Jutro o 16.30 modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym połączona z wypominkami, a po Mszy św. spotkanie Grupy Biblijnej.

4. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:
– środa – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
– czwartek – św. Leona Wielkiego – papieża,
– piątek – św. Marcina z Tours – biskupa,
– sobota – św. Jozafata – biskupa,

5. O godz. 16:00 w poniedziałek próba scholii, a w środę zbiórka aspirantów.

6. W piątek Święto Niepodległości. Modlimy się za naszą Ojczyznę – zapraszamy na Msze św. o 7:30 i wieczorem o 17.00 po której będą muzyczno-słowne Wypominki Narodowo-Listopadowe z okazji Święta Niepodległości. Wypominki te zostały przygotowane i będą wykonane przez naszą młodzież i dzieci – serdecznie zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje.

8. Przyszła niedziela to również Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Jest to też Dzień Ubogich.

9. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę; na nowy tydzień proszeni są: Bożena Wełna, Józef Zaczek, Małgorzata Rajca, Joanna Węgrzyn, Barbara Wełna, Patrycja Piec, Barbara Rajca.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. W zakrystii są do nabycia jeszcze kalendarze rolnicze i kalendarze ścienne.

11. Małżonków, którzy chcieliby się włączyć do Domowego Kościoła, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w kościele św. Jana Nepomucena w Bochni, 13 listopada o godz. 17.30. Gościem specjalnym będzie bp Artur Ważny.