Myśl tygodnia: „Śmierć nie jest końcem ale początkiem, początkiem życia wiecznego, które Pan obiecał swoim sługom…”. (św. Jan Paweł II)

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Ubogich pod hasłem: „Chrystus dla was stał się ubogim”. Z zakrystii można nabyć „chlebki miłosierdzia” w cenie 9 zł. Można również zabrać torbę charytatywną i wypełnić ją artykułami spożywczymi lub przemysłowymi, a następnie za pośrednictwem parafialnej caritas – przekazać  najbardziej potrzebującym.

1. Popołudniu dzisiaj różaniec z wypominkami o 14:30 i Msza św. Zaś w tygodniu zapraszamy na wypominki o godz. 16:30 i Msze św. wieczorne Jutro o 16:30. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym połączona z wypominkami.

1. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:
  • poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego,
  • wtorek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny,
  • środa – św. Cecylii, dziew. i męcz.,
  • piątek – św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

1. II Forum Parafialnych Rad Duszpasterskich pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” odbędzie się w sobotę 25 listopada na Arenie „Jaskółka” w Tarnowie.

1. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jako ostatnia niedziela roku liturgicznego.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycje – na tacę i na konto parafialne.
  1. Spotkania grup parafialnych:
  • poniedziałek po Mszy św. – Grupa Biblijna,
  • czwartek o godz. 16:00 – ministranci,
  • sobota po Mszy św. – młodzież.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę; na nowy tydzień proszeni są: Natalia Wełna, Katarzyna Pach, Marta Cudzich, Elżbieta Filipczyk, Agnieszka Filipczyk, Anna Robaczyńska, Teresa Robaczyńska.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.