Myśl tygodnia: „Każdy potrzebuje Komunii: dobrzy, aby pozostali dobrymi, a źli, aby stali się dobrymi.” (św. Jan Bosko)

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

1. We czwartek o godz. 15:00 nasza młodzież klas 8 przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. bp. Artura Ważnego w Sobolowie.

1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:
  • wtorek – św. Wojciecha, bpa i męczennika,
  • czwartek – św. Marka Ewangelisty – z tej okazji będzie procesja wokół kościoła połączona z błogosławieństwem pól.

1. Serdecznie zapraszamy:
  • w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
  • w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
  • w piątek – na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św., po Mszy św. będzie próba,
  • w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

1. Spotkania grup:
  • poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
  • środa – o godz. 17:00 zbiórka aspirantów.

1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje.

1. Bóg zapłać jednej rodzinie za złożenie ofiary 1000 zł. na Grotę.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Anna Poniewierska, Ewa Nalepa, Zuzanna Sikora, Magdalena Krzysztofowicz, Izabela Górska, Bogusława Smoter, Beata Smoter.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i inne ciekawe czasopisma.