Myśl tygodnia: „Każdy potrzebuje Komunii: dobrzy, aby pozostali dobrymi, a źli, aby stali się dobrymi.” (św. Jan Bosko)

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. W niedzielę I Komunia św. o godz. 10:30 i o 12:00. Spowiedź dzieci, a także rodziców i chrzestnych w sobotę od godz. 9:00.

3. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a później spotkanie Grupy Biblijnej.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

5. W środę o godz. 17:00 zbiórka kandydatów na lektorów, którzy w czwartek (29 kwietnia) o godz. 18.00 na Mszy św. w kościele Św. Pawła w Bochni zostaną wyświęceni na lektorów.

6. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca, również w sobotę rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe – zapraszamy (dla dzieci będą rozdawane naklejki).

7. W Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

8. Dziękujemy za opiekę nad kościołem. Na nowy tydzień proszeni są: Rodzice Dzieci Komunijnych.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

10. Bardzo dziękujemy za opony samochodowe złożone przy cmentarzu, ale zmarłym chyba się nie przydadzą, a i nam tez nie, bo nie ten rozmiar. Dlatego można sobie je zabrać z powrotem.