Myśl tygodnia: „Każdy potrzebuje Komunii: dobrzy, aby pozostali dobrymi, a źli, aby stali się dobrymi.” (św. Jan Bosko)

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. W poniedziałek rozpoczęcie nabożeństw majowych połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Biblijną. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach. Po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym.

3. Rocznica I Komunii św. dzieci klas 4 w poniedziałek o godz. 17:00.

4. W środę Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w Niedziele.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i w piątek od godz. 17:00. W piątek od godz. 9:00 udamy się do chorych.

6. W niedzielę I Komunia św. dzieci klas 3 o godz. 11:00. Spowiedź dzieci, a także rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 9:00. Próba przed Komunią w czwartek po Mszy św.

7. W Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

8. Próba chóru parafialnego w piątek o godz. 19:30 w kościele. Wszystkich chętnych zapraszamy do wstąpienia do chóru – próby będą odbywać się co tydzień w piątki w kościele.

9. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są Rodzice dzieci przystępujących do I Komunii św.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.