Myśl tygodnia: „Każdy potrzebuje Komunii: dobrzy, aby pozostali dobrymi, a źli, aby stali się dobrymi.” (św. Jan Bosko)

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

1. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława BM. Po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a później spotkanie Grupy Biblijnej.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe.

1. W środę o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie chłopców, którzy chcą zostać ministrantami i dziewczynki, które chcą należeć do Dziewczęcej Służby Maryjnej.

1. W czwartek zbiórka ministrantów o godz. 17:00.

1. W piątek zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, połączone z majówką o godz. 19:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy, również dzieci komunijne i DSM.

1. W Niedzielę będzie zbiórka do puszek na Hospicjum w Bochni.

1. Dziękujemy 2 osobom za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Justyna Michałek, Agnieszka Mikulska, Anna Zabrzeńska, Katarzyna Zabrzeńska, Tadeusz Górski, Bronisława Robert, Władysława Janawa. Bardzo prosimy, aby do tego obowiązku podchodzić odpowiedzialnie. Przecież kościół to jest Dom Boży, to nasz wspólny dom.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” z płytą CD i „Niedziela”.