Myśl tygodnia: „Najlepsza rzecz, jaką ojciec może zrobić dla swoich dzieci, to kochać i szanować ich matkę”.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św.

1. Serdecznie zapraszamy:
  • w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
  • w czwartek i piątek – na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W czwartek szczególnie zapraszamy młodzież klas 8 przygotowującą się do Bierzmowania.
  • w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

1. Spotkania grup:
  • w poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
  • środa – o godz. 16:00 ministranci,
  • czwartek – o godz. 15:30 próba scholii, a o godz. 16:00 aspiranci,
  • piątek – o godz. 17:00 próba scholii, a po Mszy św. próba chóru – ponawiamy zaproszenie na chór chcących śpiewać,
  • sobota – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa.

1. W niedzielę na godz. 10:30 zapraszamy szczególnie wszystkie dzieci, gdyż to będzie dla nich specjalna Msza św. z kazaniem. Takie Msze św. dla dzieci będą raz w miesiącu począwszy od przyszłej niedzieli

1. W dniach od 20 do 23 marca będziemy przeżywać Rekolekcje Wielkopostne, a dla uczniów będą od 20 do 22 marca. Rekolekcje poprowadzi ks. Sławomir Lech – proboszcz z Sobolowa. Dla starszych i chorych, którzy nie mogą przyjść do kościoła będzie uruchomiona transmisja internetowa.

1. Bóg zapłać panom Ryszardowi Birkowskiemu, Sławomirowi i Markowi Szafraniec za wyburzenie organistówki i uporządkowanie placu.

1. Bóg zapłać jednej rodzinie za ofiarę 500 zł. złożoną na Grotę.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Barbara Szewczyk, Wanda Chojecka, Elżbieta Michniak, Marta Rudka, Barbara Rudka, Marta Piekarczyk, Małgorzata Ciastoń.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i dla dzieci „Promyczek”.

1. Sołtysi ogłaszają, że I ratę podatku można zapłacić:
  • Wola Nieszkowska: w czwartek w świetlicy od godz. 16:00 do 20:00.
  • Pogwizdów: w piątek od godz. 8:00 do 11:00 w Domu Ludowym, a od 13:00 w domu sołtysa.
  • Nieszkowice Wielkie: w sobotę od godz. 9:00 do 10:00 w świetlicy, a od 12:00 w domu sołtysa.