Myśl tygodnia: Mową Boga, którą człowiek najłatwiej pojmuje, jest cierpienie”.

1. Dzisiaj o godz. 13:00 pogrzeb śp. Elżbiety Gawor, o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św.
  2. W poniedziałek o godz. 14:00 pogrzeb śp. Katarzyny Liszka. Wieczorem po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a później spotkanie Grupy Biblijnej.

1. Od jutra przechodzimy na czas letni i Msze św. popołudniowe będą o godz. 18:00.

1. W środę o godz. 17:00 zbiórka ministrantów i spotkanie DSM.

1. We czwartek rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Msze św. w czwartek będą o 7:30, 11:00 dla dzieci i o 18:00 oraz o 19:00 nauka stanowa dla kobiet. Program rekolekcji jest
    w gablotce i na stronie internetowej. Drogi Krzyżowej w czwartek dla dzieci nie będzie, tylko w piątek o 10:30 na swojej nauce rekolekcyjnej. Postarajmy się jak najliczniej skorzystać z tych rekolekcji, bo jak wiemy już dwa lata rekolekcji nie było.

1. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota. Spowiedź dla odprawiających I Piątki będzie w czwartek i w piątek o godz. 17:00. – w czwartek połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu. Natomiast spowiedź rekolekcyjna, przed świętami będzie w sobotę cały dzień – zapraszamy. Do chorych udamy się w piątek od godz. 9:00.

1. 7. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Krystyna Żmudzka, Leszek Mikulski, Krystyna Żmudzka, Daniel Żmudzki, Agata Filipska, Anna Czarnecka, Barbara Filipska.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela” z ciekawymi artykułami.

1. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki.