Myśl tygodnia: „ Przez Najświętszą Maryję Pannę przyszedł Jezus Chrystus na świat i przez Nią też chce w świecie panować. ”

( św. Ludwik Grignion de Montfort)

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a później spotkanie Grupy Biblijnej.

2. We wtorek wspomnienie św. Jana Bosko, prezb.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o 7:30 i 17.00, na każdej Mszy poświęcenie gromnic, składka na zakony klauzurowe.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 16.00, w czwartek połączona z adoracją.

6. W I piątek odwiedzamy chorych z Komunią św. od godz. 9.00.

7. W przyszłą Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

8. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Za te ofiary składane przy okazji sprzątania został odnowiony kielich z pateną, który widać tu na ołtarzu. Na nowy tydzień proszeni są: Bogusława Szuba, Kornelia Paluchowska, Anna Rodak, Renata Ścibor, Władysława Nędza, Maria Mach, Agata Piekarczyk.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, i „Niedziela” z ciekawymi artykułami.

10. Caritas Diecezji Tarnowskiej zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazanie 1,5% podatku na cele realizowane przez Caritas. Na stronie internetowej Caritas (www.caritas.diecezja.tarnow.pl) znajduje się bezpłatny program do wypełniania zeznań podatkowych. Na stoliku z tyłu są do zabrania ulotki Caritasu.