1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a później  spotkanie Grupy Biblijnej.

2. W środę święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o 7:30, 9.00 i 17.00, na każdej Mszy poświęcenie gromnic, składka na zakony klauzurowe.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 16.00, w czwartek połączona z adoracją.

4. W I piątek odwiedzamy chorych z Komunią św. od godz. 9.00.

5. W przyszłą Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

6. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Joanna Łyszczarz, Agnieszka Tokarz, Katarzyna Oświęcimka, Jadwiga Babicz, Elżbieta Stachowicz, Karolina Stachowicz, Monika Nowak.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, i „Niedziela” z ciekawymi artykułami, np.: – Ukryte, ale nie schowane – życie sióstr klauzurowych.

8. Caritas Diecezji Tarnowskiej zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazanie 1% podatku na cele realizowane przez Caritas. Podobnie jak w roku ubiegłym wystarczy na zeznaniu podatkowym PIT wpisać numer KRS naszej Caritas (0000211791). Na stronie internetowej Caritas (www.caritas.diecezja.tarnow.pl) znajduje się bezpłatny program do wypełniania zeznań podatkowych. Na stoliku z tyłu są do zabrania ulotki Caritasu.