Myśl tygodnia: „Gdybyśmy znali wartość Ofiary Mszy świętej, z jak wielkim zapałem byśmy jej słuchali.” (św. Jan Maria Vianney)

1. Przeżywamy dzisiaj w parafii Uroczystość I Komunii św. o godz. 10:30 i o 12:00. Módlmy się za dzieci i o ożywienie naszej wiary i miłości do Jezusa Eucharystycznego.

2. W poniedziałek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedziele. Dzieci Komunijne zapraszamy na majówkę, na godz.15:00.

3. W Białym Tygodniu Dzieci Komunijne zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:00,  zaś pozostałych na majówkę na godz. 18:00.

4. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 16:30. W piątek od 9:00 udamy się do chorych.

5. W czwartek, w parafii św. Pawła w Bochni, ks. Dziekan Leszek Rojowski wyświęcił 40 lektorów z naszego dekanatu. Wśród wyświęconych było 10 z naszej parafii. Święcenia lektora otrzymał: Bartłomiej Bienias, Kacper Birkowski, Marek Broszkiewicz, Michał Ciężarek, Szymon Fabijan, Mateusz Ochel, Sebastian Pałka, Emanuel Rodak, Norbert Smoter, Kacper Tyrpa. Gratulujemy chłopcom podjęcia się tej posługi, a ich rodzicom dziękujemy, że nie zabraniają im służyć przy ołtarzu.

6. We wtorek wspomnienie św. Floriana – patrona Strażaków, w czwartek św. Ap. Filipa i Jakuba, w sobotę św. Stanisława B. i M., patrona Polski i naszej diecezji.

7. W niedzielę składka na inwestycje.

8. Bóg zapłać panu Sławomirowi Michalczykowi za zrobienie wykończenia do organów pomalowanych na złoto.

9. Dziękujemy Rodzicom Dzieci przystępujących do I Komunii św. za posprzątanie i dekoracje kościoła, za ścięcie trawy i uporządkowanie otoczenia kościoła. Na nowy tydzień proszeni są: Bogusława Michałek, Zofia Bacik, Danuta Piekarczyk, Ewelina Brzegowy, Elżbieta Korta.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”  i „Niedziela”.

11. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni informuje, że można skorzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego oraz porad udzielanych przez prawnika.