Myśl tygodnia: „Każdy potrzebuje Komunii: dobrzy, aby pozostali dobrymi, a źli, aby stali się dobrymi.” (św. Jan Bosko)

1. W poniedziałek zapraszamy na różaniec prowadzony przez Grupę Biblijną o godz. 17:30 przed Grotą. Po Mszy św. koronka za dusze w czyśćcu cierpiące.

1. W środę rozpoczęcie nabożeństw majowych. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w tych nabożeństwach.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w środę od godz. 17:30 i w czwartek połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.

1. W piątek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w Niedziele. Dlatego do chorych udamy się we czwartek od godz. 9:00.

1. W niedzielę I Komunia św. dzieci klas 3 o godz. 10:30. Spowiedź dzieci, a także rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 9:00. Próba przed Komunią w czwartek po Mszy św.

1. W środę po mszy św. będzie próba dzieci klas 4 przed rocznicą swojej I Komunii św., która będzie 7 maja. Zapraszamy wszystkie dzieci.

1. W Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

1. Bóg zapłać Rodzicom dzieci bierzmowanych za ufundowanie do kościoła świec przed główny ołtarz.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za kwiaty. Na nowy tydzień proszeni są Rodzice dzieci przystępujących do I Komunii św.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” i „Promyczek” oraz inne czasopisma.