Myśl tygodnia: „Rozradowałeś mnie, Panie, swoimi czynami, będę się cieszył dziełami rąk Twoich… Dałeś mi siłę”. (Ps 92, 5.11)

1. Przeżywamy dzisiaj w parafii Uroczystość I Komunii św. Módlmy się za dzieci komunijne i o ożywienie naszej wiary i miłości do Jezusa Eucharystycznego.

2. W Białym Tygodniu Dzieci Komunijne przychodzą na Mszę św. i majówkę. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe.

3. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława BM. Po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a później spotkanie Grupy Biblijnej.

4. W środę Msza św. będzie tylko rano, ponieważ wybieramy się na pielgrzymkę z dziećmi komunijnymi do Kalwarii.

5. W sobotę zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, połączone z majówką o godz. 19:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy, dzieci komunijne – to będzie ich ostatni dzień Białego Tygodnia, ministrantów, lektorów i DSM.

6. W niedzielę składka na inwestycje.

7. Ks. Stanisław z Ukrainy bardzo dziękuję za ofiary, które złożyliście mu na budowę kościoła i pomoc tamtejszym mieszkańcom. Złożyliście 5941 zł.

8. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży.

9. Dziękujemy Rodzicom Dzieci przystępujących do I Komunii św. za posprzątanie i dekoracje kościoła, za ścięcie trawy i uporządkowanie otoczenia kościoła. Na nowy tydzień proszeni są: Ewa Wełna, Krystyna Łyszczarz, Joanna Łyszczarz, Agnieszka Tokarz, Katarzyna Oświęcimka, Ewelina Korbel, Jadwiga Babicz.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Promyczek” dla dzieci.