Myśl tygodnia: Mową Boga, którą człowiek najłatwiej pojmuje, jest cierpienie”.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Gorzkie Żale, nowenna do św. Józefa i Msza św.

1. W poniedziałek zapraszamy na modlitwę Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym,

1. We wtorek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

1. Spotkania grup:
  • poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
  • wtorek – po Mszy św. Caritas,
  • środa – po Mszy św. Rada Parafialna,
  • czwartek o godz. 18:30 próba scholii i osób prowadzących Drogę Krzyżową.

1. Od środy będziemy przeżywać Rekolekcje Wielkopostne – zapraszamy serdecznie do licznego udziału. Msze św. będą o 7:30 i 17:00, zaś dla uczniów o godz. 10:00. Natomiast w sobotę Msze św. będą o 7:30 i 16:00. Dla starszych i chorych, którzy nie mogą przyjść do kościoła będzie uruchomiona transmisja internetowa. W związku z rekolekcjami nie będzie Drogi Krzyżowej w czwartek dla dzieci, będzie ona w piątek o godz. 10:00 w ramach swoich nauk rekolekcyjnych. Szczegóły na afiszu w gablotce.

1. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa:
  • na sumie tradycyjnie poświęcenie palm i procesja, po Mszy św. konkurs palm,
  • na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do Grobu Pańskiego.

1. W przyszłą niedzielę Fundacja Parafialna Jedna Rodzina i Caritas będą prowadzić kiermasz przedświąteczny z różnymi dekoracjami świątecznymi, małymi palmami i ciastem. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowaniu tych dekoracji oraz upieczenie ciasta.

1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje.

9. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Zofia Rudka, Danuta Pietroń, Alicja Porabik, Ewelina Buda, Anna Kufta, Joanna Kawalerczyk, Małgorzata Wełna.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, i „Niedziela”.