Myśl tygodnia: Mową Boga, którą człowiek najłatwiej pojmuje, jest cierpienie”.

1. Dzisiaj kończymy nasze rekolekcje wielkopostne. Bardzo dziękujemy ks. Andrzejowi za skierowane do nas słowo Boże, za przypomnienie nam skutków grzechu, że grzech zawsze oddala od Boga oraz za ukazanie Miłości Boga Ojca do każdego człowieka. Ta Miłość wyrażona w Najświętszym Sercu Pana Jezusa i Niepokalanym Sercu Maryi. Życzymy mu wielu łask i Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej. Bóg zapłać.

O godz. 15.00 dziś Gorzkie Żale i Msza św.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a później Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Biblijną.

1. Droga Krzyżowa o godz. 17:30 w czwartek dla dzieci, a w piątek dla wszystkich.

1. Zbiórka lektorów w czwartek po Mszy św.

1. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa:

– na sumie tradycyjnie poświęcenie palm i procesja, po Mszy św. konkurs palm,

– składka na inwestycje parafialne,

– na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do Grobu Pańskiego.

1. W przyszłą niedzielę Fundacja Parafialna Jedna Rodzina i Caritas pragną przeprowadzić kiermasz przedświąteczny z różnymi dekoracjami świątecznymi, małymi palmami i ciastem. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowaniu tych dekoracji oraz upieczeniu ciasta.

1. W piątek spotkanie Caritas Parafialnej po Mszy św.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. O generalne sprzątanie przedświąteczne proszeni są: Katarzyna Zborowska, Iwona Obrał, Sylwia Koprowska, Małgorzata Kowalczyk, Beata Łacna, Krystyna Wełna, Maria Żwawa, Iwona Koprowska, Mariola Mucha, Alicja Pukal, Zofia Pukal, Bogusława Wetula.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.