Myśl tygodnia: „Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nie zastąpi ci domu”. (B.Pascal)

1. W poniedziałek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Biblijną, a później modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

1. Zapraszamy w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

1. W czwartek, zwany tłustym czwartkiem, w naszej parafii będziemy przeżywać nabożeństwo czterdziestogodzinne, czyli adorujemy Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie i przepraszamy za grzechy.

Porządek adoracji:

7.30 – Msza św.

8.00 – Róże: św. Łucji, św. Katarzyny ze Sieny, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Kingi, bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego, św. Jana Pawła II, św. Józefa, Matki Bożej Pięknej Miłości.

9.00 – św. Joanny Baretty Molla, św. Faustyny, św. o. Pio, św. Róży z Limy, św. Moniki, św. Rity, św. Magdaleny.

10.00 – 15.00 Przerwa w adoracji

15.00 – Dzieci i Młodzież szczególnie z klas 7 i 8 przygotowująca się do bierzmowania.

16.00 – Grupa Biblijna

17.00 – Msza św.

1. 4. W przyszłą Niedzielę przeżywamy Światowy Dzień Chorego z racji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – w tym dniu szczególnie modlimy się za chorych i starszych. Składka na inwestycje.

1. Spotkania grup:
  • środa – po Mszy św. Rada Parafialna,
  • piątek – po Mszy św. Caritas Parafialna
  • sobota – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa.

1. Od poniedziałku w naszej parafii funkcję organisty będzie pełnił pan Bartłomiej Brydniak. Obecnemu organiście panu Konradowi serdecznie dziękujemy do dotychczasową posługę.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za kwiaty. Na nowy tydzień proszeni są: Halina Wrona, Małgorzata Stokłosa, Izabella Wiśniewska, Katarzyna Zajd, Anna Smoter, Monika Brzegowy, Janina Węgrzyn.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, i „Niedziela”.