Myśl tygodnia: „Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nie zastąpi ci domu”. (B.Pascal)

1. W tym tygodniu przeżywamy następujące wspomnienia:
– poniedziałek – św. Pawła Miki i Towarzyszy,
– piątek – św. Scholastyki,
– sobota – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – w tym dniu przeżywamy Światowy Dzień Chorego, zapraszamy na Mszę św. wieczorną szczególnie chorych i starszych.

2. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, a później adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Biblijną.

3. Zapraszamy w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

4. W przyszłą Niedzielę składka na inwestycje.

5. Bóg zapłać za ofiary na Hospicjum w Bochni, złożyliście 2717 zł.

6. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za kwiaty. Na nowy tydzień proszeni są: Ewa Łapicz, Barbara Bienias, Barbara Fasuga, Izabela Piekarczyk, Lucyna Piekarczyk, Dorota Piekarczyk, Dorota Kleszcz.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, i „Niedziela”.