Myśl tygodnia: „Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nie zastąpi ci domu”. (B.Pascal)

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, a później adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Biblijną. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zgłębiać Biblię na adorację i na spotkania biblijne.

2. Zapraszamy w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

3. W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – w tym dniu przeżywamy Światowy Dzień Chorego, zapraszamy na Mszę św. wieczorną szczególnie chorych i starszych. Na zakończenie Mszy św. będzie udzielony sakrament Namaszczenia Chorych dla osób chętnych i błogosławieństwo Najśw. Sakramentem. Prosimy umożliwić osobom starszym i chorym z naszych domów dotarcie do kościoła. Pół godziny przed Mszą św. będzie także okazja do spowiedzi świętej.

4. W przyszłą Niedzielę składka na inwestycje.

5. Spotkania grup:

– ministranci – czwartek godz. 16:00,

– młodzież – piątek po Mszy św.

6. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za kwiaty. Na nowy tydzień proszeni są: Janina Majka, Joanna Wysokińska, Maria Broszkiewicz, Krystyna Krakowska, Małgorzata Bawół, Małgorzata Dobranowska, Tadeusz Górski.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, i „Niedziela” z ciekawymi artykułami, np.: – Co się stało z Europą? O niestających atakach na kościoły.