Myśl tygodnia: „Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nie zastąpi ci domu”. (B.Pascal)

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym,
a później spotkanie Grupy Biblijnej.

2. W środę o godz. 16.00 zbiórka ministrantów w kościele i spotkanie DSM na plebanii. Na nowennę zapraszamy rodziców i dzieci z klas trzecich, przygotowujące się do I Komunii Św.

3. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – w tym dniu przeżywamy Światowy Dzień Chorego, zapraszamy na Mszę św. Również w czwartek, zwany tłustym czwartkiem, w naszej parafii będziemy przeżywać nabożeństwo czterdziestogodzinne, czyli adorujemy Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie i przepraszamy za grzechy.

Porządek adoracji:

7.30 – Msza św.

8.00 – Róże: Elżbiety Stachowicz, Haliny Stokłosa, Krystyny Piech, Małgorzaty Broszkiewicz, Kazimierza Broszkiewicza, Jana Bacika, Krzysztofa Trzeciak

9.00 – Marii Broszkiewicz, Alfredy Kwolek, Stanisławy Broszkiewicz, Anny Stożek,
Ewy Wełna, Anny Trojan, Anieli Kapcia

10.00 – 15.00 Przerwa w adoracji

15.00 – Dzieci i Młodzież

16.00 – Grupa Biblijna

17.00 – Msza św.

4. W piątek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, w sobotę do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

5. W przyszłą Niedzielę składka na inwestycje.

6. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Beata Brzegowy, Krystyna Brzegowy, Agata Izworska, Mirosława Szafraniec i Teresa Cieśla.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela” z ciekawymi artykułami, np.: – Jak ojciec Pio przeżył epidemię?