Myśl tygodnia: „Rozradowałeś mnie, Panie, swoimi czynami, będę się cieszył dziełami rąk Twoich… Dałeś mi siłę”. (Ps 92, 5.11)

1. Przeżywamy dzisiaj w parafii Uroczystość I Komunii św. Módlmy się za dzieci komunijne i o ożywienie naszej wiary i miłości do Jezusa Eucharystycznego.

1. W Białym Tygodniu Dzieci Komunijne przychodzą na Mszę św. i majówkę. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe.

1. W poniedziałek po Mszy św. będzie modlitwa APDC, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Biblijną.

1. We wtorek o godz. 18:00 będzie rocznica I Komunii św. dzieci klas 4. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Msze św.

1. W środę uroczystość św. Stanisława BM. Msza św. będzie rano, ponieważ wybieramy się na pielgrzymkę z dziećmi komunijnymi do Kalwarii.

1. W piętek rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego.

1. W sobotę zakończenie Białego Tygodnia dzieci komunijnych.

1. W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Składka na inwestycje.

1. Dziękujemy Rodzicom Dzieci przystępujących do I Komunii św. za dar ołtarza – krzyż procesyjny i świecznik, które są przed ołtarzem; za posprzątanie i dekoracje kościoła, za ścięcie trawy i uporządkowanie otoczenia kościoła. Na nowy tydzień proszeni są: Damian Kukla, Zofia Bacik, Maria Broszkiewicz, Rafał Sikora, Agnieszka Gałecka, Beata Więcek, Marta Michniak.
  2. Zostały odnowione i pozłocone drzwiczki do tabernakulum, koszt tej inwestycji to 3600 zł.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i inne czasopisma.

1. Ogłoszenia społeczne:
  • Sołtys Pogwizdowa informuje, że 11 maja można opłacić podatek od 8:00 do 10:00 w Domu Ludowym, a od 12:00 w domu Sołtysa.
  • Zakład Kominiarski informuje, że w dniach od 6 do 10 maja będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.