Myśl tygodnia: „Przyszliśmy na świat, by miłować. Żyjemy, by miłować. Umieramy, by miłować jeszcze bardziej”.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, później spotkanie Grupy Biblijnej.

2. Od poniedziałku do środy szczególnie modlimy się o urodzaje i dobrą pogodę.

3. W środę spotkanie aspirantów i DSM o godz. 17:00.

4. W czwartek pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, połączone z majówką o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy, również dzieci komunijne i DSM.

5. W piątek rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego, szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

6. W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. W domu parafialnym zrobiliśmy wylewki, na które piasek ofiarował pan Ryszard Birkowski. Bardzo dziękujemy za to – Bóg zapłać.

8. Bóg zapłać panu Zbigniewowi Fabijan za ufundowanie i wykonanie 4 ławek na chór. Są identyczne jak te na kościele.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Marta Parwa, Barbara Łyszczarz, Barbara Szewczyk, Wanda Chojecka, Elżbieta Michniak.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”„Niedziela”. Są również ciekawe, małe książeczki pt. „Święty Józef” i „Otoczmy troską życie” – ofiara dobrowolna.

11. Dnia 13 maja tj. czwartek od godz. 8:30 w Ośrodku Zdrowia w Pogwizdowie, odbędzie się kompleksowe badanie wzroku z możliwością zakupu okularów. Szczegóły w gablotce i w Ośrodku Zdrowia.