Myśl tygodnia: „Nasza miłość do bliźnich i szacunek dla nich jest miarą miłości Boga”.

1. Mając na uwadze Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, w dniu dzisiejszym, po każdej Mszy św. jest zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

2. Serdecznie zapraszamy:
 w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
 w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
 w piątek – na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
 w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

3. W czwartek, zwany tłustym czwartkiem, w naszej parafii będziemy przeżywać nabożeństwo czterdziestogodzinne, czyli adorujemy Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie i przepraszamy za grzechy.

Porządek adoracji:

7.30 – Msza św.
8.00 – Róże: św. Łucji, św. Katarzyny ze Sieny, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Kingi, bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego, św. Jana Pawła II, św. Józefa, Matki Bożej Pięknej Miłości.
9.00 – św. Joanny Baretty Molla, św. Faustyny, św. o. Pio, św. Róży z Limy, św. Moniki, św. Rity, św. Magdaleny.
10.00 – 15.00 Przerwa w adoracji
15.00 – Dzieci i Młodzież
16.00 – Grupa Biblijna
17.00 – Msza św.

4. Spotkania grup:
– poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
– środa – po Mszy św. Caritas Parafialna,
– piątek – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa.

5. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Maria Kurczak, Agata Załupska, Zofia Węgrzyn, Urszula Górska, Ewelina Ochel, Bożena Marcisz, Grażyna Mroczek.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” oraz „Promyczek” dla dzieci.